Zaloguj się    |    Zarejestruj się

Zaloguj się

 
automatyczne logowanie

Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

  • Aktualności
  • Najbliższe wycieczki
  • Kalendarz imprez
  • Galeria zdjęć
  • O nas
  • Newsletter
  • Kontakt

O nas

Nasza przygoda rozpoczęła się od cyklu organizowanych kilka lat temu jeszcze w ramach Stowarzyszenia Sąsiedzkiego Stara Miłosna wyjazdów turystycznych. Ujawniło się wówczas  szerokie grono pasjonatów takich wyjazdów. Jako Kierownik większości z nich miałem wielką przyjemność i satysfakcję wspólnego wędrowania, pływania na kajakach, zwiedzania.

Szukając możliwości kontynuowania i rozwijania tej działalności, w grupie współpracowników, które wraz ze mną były zaangażowane w organizację tych wyjazdów, stwierdziliśmy że najwygodniej będzie funkcjonować w strukturach największej, „specjalistycznej” organizacji turystycznej jaką jest PTTK. Nawiązaliśmy kontakt z oddziałem śródmiejskim tej organizacji. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci, dostaliśmy komplet materiałów niezbędnych do założenia koła i jesienią 2010 roku Koło zostało zarejestrowane oraz uzyskało nazwę Koła nr 4 w Wesołej. Pozostało nam już tylko jedno – rozpocząć działalność.

Jesteśmy grupą znajomych, ludzi ciekawych świata, niespokojnych duchów, którzy zamiast siedzieć w domu, wolą zwiedzać, wędrować, podróżować. Zapraszamy do naszego grona wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Bardzo miło nam będzie, jeśli część z Państwa formalnie zapisze się do naszego koła. Ale będziemy się też cieszyć, jeśli będą chcieli Państwo po prostu brać udział w naszych imprezach.

Co do planów, to oczywiście w miarę możliwości, kontynuujemy cykl wyjazdów turystycznych. Prócz tego, organizujemy spotkania z podróżnikami, pokazy slajdów i filmów krajoznawczych. Dla członków Koła myślimy też o jakichś ambitniejszych wyprawach zagranicznych. A przede wszystkim, staramy się być oparciem i zapleczem, dla wszystkich, którzy kochają włóczęgę, którzy mają marzenia o egzotycznych i fascynujących miejscach. I będziemy starali się wspólnie te marzenia realizować.

Obecnie Zarząd Koła stanowią:

Prezes – Marcin Jędrzejewski
Wiceprezes – Wojciech Chmielewski
Skarbnik – Bożena Jaźwińska
Sekretarz – Katarzyna Szaszkiewicz
Członek Zarządu – Anna Księżopolska

Członkowie koła spotykają się najczęściej raz w miesiącu przy okazji tzw. spotkań podróżniczych organizowanych we Współpracy z Ośrodkiem Działań Twórczych „Pogodna”.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w naszych imprezach!

Prezes Koła
Marcin Jędrzejewski
Kalendarz imprez
Sierpień 2020
PnWtSrCzwPtSoNd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
wszystkie imprezy
Najbliższa wycieczkaZgłoszenia na wycieczki