Koło Pttk Nr 4 w Wesołej

Kilka słów i naszym gronie ludzi ciekawych świata

O nas

Pasja Turystyki

Nasza przygoda rozpoczęła się od cyklu organizowanych kilka lat temu jeszcze w ramach Stowarzyszenia Sąsiedzkiego Stara Miłosna wyjazdów turystycznych. Ujawniło się wówczas  szerokie grono pasjonatów takich wyjazdów. Jako Kierownik większości z nich miałem wielką przyjemność i satysfakcję wspólnego wędrowania, pływania na kajakach, zwiedzania.

Koło nr 4 w Wesołej

Szukając możliwości kontynuowania i rozwijania tej działalności, w grupie współpracowników, które wraz ze mną były zaangażowane w organizację tych wyjazdów, stwierdziliśmy że najwygodniej będzie funkcjonować w strukturach największej, „specjalistycznej” organizacji turystycznej jaką jest PTTK. Nawiązaliśmy kontakt z oddziałem śródmiejskim tej organizacji. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci, dostaliśmy komplet materiałów niezbędnych do założenia koła i jesienią 2010 roku Koło zostało zarejestrowane oraz uzyskało nazwę Koła nr 4 w Wesołej. Pozostało nam już tylko jedno - rozpocząć działalność.

Zapraszamy do naszego grona

Jesteśmy grupą znajomych, ludzi ciekawych świata, niespokojnych duchów, którzy zamiast siedzieć w domu, wolą zwiedzać, wędrować, podróżować. Zapraszamy do naszego grona wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Bardzo miło nam będzie, jeśli część z Państwa formalnie zapisze się do naszego koła. Ale będziemy się też cieszyć, jeśli będą chcieli Państwo po prostu brać udział w naszych imprezach.

Co do planów, to oczywiście w miarę możliwości, kontynuujemy cykl wyjazdów turystycznych. Prócz tego, organizujemy spotkania z podróżnikami, pokazy slajdów i filmów krajoznawczych. Dla członków Koła myślimy też o jakichś ambitniejszych wyprawach zagranicznych. A przede wszystkim, staramy się być oparciem i zapleczem, dla wszystkich, którzy kochają włóczęgę, którzy mają marzenia o egzotycznych i fascynujących miejscach. I będziemy starali się wspólnie te marzenia realizować.

Obecny Zarząd

Obecnie Zarząd Koła stanowią:

  • Prezes - Marcin Jędrzejewski
  • Wiceprezes - Anna Księżopolska
  • Skarbnik - Bożena Jaźwińska
  • Sekretarz - Katarzyna Szaszkiewicz
  • Członek Zarządu - Arkadiusz Ciupak

Członkowie koła spotykają się najczęściej raz w miesiącu przy okazji tzw. spotkań podróżniczych organizowanych we Współpracy z Ośrodkiem Działań Twórczych „Pogodna”.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w naszych imprezach!

Koło PTTK nr 4 w Wesołej

Adres (korespondencyjny):
ul. Agawy 5, 05-077 Wesoła

E-mail: info@pttkwesola.pl

Konto:
PTTK Oddział Stołeczny Koło nr 4 w Wesołej
ul. Marszałkowska 115, Warszawa
BNP PARIBAS Bank Polska SA
Nr: 18 2030 0045 1110 0000 0238 7630