Koło Pttk Nr 4 w Wesołej
17 maja 2024

Klub Podróżnika: Gruzja – Perła Kaukazu

Od ponad 15 lat zapraszamy Państwa na wspólne wyjazdy, spływy i wędrówki. Niestety nie wszędzie możemy z Wami pojechać. Dlatego teraz proponujemy, aby wspólnie poznawać różne egzotyczne zakątki naszego świata w ramach Klubu Podróżnika. Będzie to cykl spotkań, z podróżnikami, na których będą opowiadać o swoich pasjach, najciekawszych przygodach i prezentować najróżniejsze regiony ziemi.

Pierwsze spotkanie z tego cyklu już w dniu 11 czerwca br. o godzinie 18.30 w sali restauracji Villa Toscana przy ul. I Praskiego Pułku 89 w Wesołej (dojazd autobusem 198, samochodem lub rowerem).

Gościć będziemy Przemysława Wiktorczyka, autora bloga podróżniczego (także profilu FB i strony www o podróżach) Antek w Podróży. Temat spotkania: Gruzja – Perła Kaukazu

Wstęp wolny, zapisy na spotkanie nie są wymagane. Aczkolwiek gdyby Państwo byli zdecydowani wziąć udział w spotkaniu, to prosimy wpisać się na listę uczestników na stronie www.pttkwesola.pl w zakładce „Wycieczki”. Ułatwi to nam oszacowanie ilu osób się spodziewać i jak w związku z tym przygotować salę.

Uwaga! Po spotkaniu, partner naszego Klubu Podróżnika - Villa Toscana, specjalnie dla uczestników, zaoferuje (tu już odpłatnie) możliwość zamówienia gruzińskiej kolacji. Będzie także możliwość zamówienia gruzińskiego wina. Osoby chcące skorzystać z oferty Villa Toscana proszone są o wcześniejsze zarezerwowanie stolika pod numerem telefonu: 888 662 000.

Na kolejne spotkania Klubu Podróżnika zapraszamy od września br. Zawsze będzie to drugi wtorek miesiąca. A kolejni prelegenci zabiorą nas w wirtualne podróże po Kambodży, Alasce, i w wiele innych ciekawych miejsc…

Informacja dla uczestników wycieczki ...Poprzedni
Wokół pradawnej CalisiiNastępny

Koło PTTK nr 4 w Wesołej

Adres (korespondencyjny):
ul. Agawy 5, 05-077 Wesoła

E-mail: info@pttkwesola.pl

Konto:
PTTK Oddział Stołeczny Koło nr 4 w Wesołej
ul. Marszałkowska 115, Warszawa
BNP PARIBAS Bank Polska SA
Nr: 18 2030 0045 1110 0000 0238 7630