Koło Pttk Nr 4 w Wesołej
23 kwietnia 2012

Startujemy z sezonem wycieczkowym

Po zimowej przerwie Koło PTTK w Wesołej rusza w Polskę na kolejne wyprawy. I oczywiście serdecznie zaprasza na nie wszystkich mieszkańców Wesołej i okolic. Na wstępie pochwalimy się naszą nową stroną internetową. Znajdą tu Państwo wszystkie potrzebne informacje: kalendarz naszych imprez, redagowane systematycznie aktualności o pracach naszego Koła , galerie zdjęć z wycieczek i (Uwaga! Ważne!) formularz do zgłaszania się na wycieczki! To bardzo wygodne narzędzie, dostępne co prawda tylko do zarejestrowanych użytkowników, ale zarejestrować na stronie może się każdy zainteresowany naszą działalnością. Zachęcamy do częstego zaglądania na stronę, a póki co poniżej podajemy planowane terminy organizowanych przez nas wycieczek:

19 maja – spływ kajakowy Pilicą – jednodniowy, raczej łatwy wyjazd dostępny nawet dla zupełnie niedoświadczonych kajakarzy. Na ten wyjazd przyjmujemy już zgłoszenia, szczegóły wyjazdu są już opublikowane na tej stronie internetowej.

15-17 czerwca – spływ kajakowy na pojezierzu Brodnickim – trzydniowy, niezbyt wymagający nawet dla początkujących kajakarzy. Uwaga! Wyjazd w piątek wcześnie rano. Zapisy, za pośrednictwem naszej strony internetowej przyjmujemy od 15 maja.

23 czerwca – Twierdza Modlin, Czerwińsk, Zakroczym – objazdowa, jednodniowa wycieczka autokarowa, z główną atrakcją – monumentalną, dopiero od niedawna udostępnioną przez wojsko twierdzą. Zapisy, za pośrednictwem naszej strony internetowej przyjmujemy od 15 maja.

9 września – spływ kajakowy Rawką - jednodniowy, TRUDNY, spływ kajakowy, dla doświadczonych i wytrwałych kajakarzy.

15 września – wycieczka rowerowa Celestynów – Otwock – jednodniowa wycieczka rowerowa malowniczymi trasami lasów celestynowskich.

27-30 września – Szlakami Beskidu Śląskiego i Żywieckiego – to trzydniowa wyprawa górska, z wędrówką przez Babią Górę i Pilsko, ale także zwiedzaniem skansenu w Zubrzycy, Żywca czy pałacu w Pszczynie. Uwaga! Wyjazd w czwartek wieczorem.

6 października –Kazimierz, Janowiec, Czarnolas - objazdowa, jednodniowa wycieczka autokarowa

20-21 października – Piękno zachodniego Mazowsza - objazdowa, dwudniowa wycieczka autokarowa. Na trasie czeka nas malownicza, złota polską jesień w arboretum w Rogowie, romantyczny pałac w Walewicach czy prastara kolegiata w Tumie

17-18 listopada – Perły Małopolski – a właściwie główna perła, czyli Kraków z Wawelem, muzeum pod płytą rynku, spektaklem w Piwnicy pod Baranami, krótkim spacerkiem jedną z malowniczych dolinek podkrakowskich i wypadem na wyprawę w głąb kopalni soli w Bochni.

13-16 grudnia – narciarski weekend – rozpoczynamy sezon narciarski tradycyjnym wyjazdem do Litworówki i trzydniową jazdą na nartach na Kotelnicy. Uwaga! Wyjazd w czwartek wieczorem.

Zapisy na wycieczki będą przyjmowane na około 2 miesiące przed ich terminem, wyłącznie za pośrednictwem niniejszej strony internetowej.

Serdecznie zapraszamy!

Marcin Jędrzejewski

Przyjmujemy jeszcze zgłoszenia na spływ ...Poprzedni
Przyjmujemy zgłoszenia na spływ P...Następny

Koło PTTK nr 4 w Wesołej

Adres (korespondencyjny):
ul. Agawy 5, 05-077 Wesoła

E-mail: info@pttkwesola.pl

Konto:
PTTK Oddział Stołeczny Koło nr 4 w Wesołej
ul. Marszałkowska 115, Warszawa
BNP PARIBAS Bank Polska SA
Nr: 18 2030 0045 1110 0000 0238 7630