Koło Pttk Nr 4 w Wesołej
26 sierpnia 2019

Zapraszamy w Beskid Niski

Zapraszamy na najbliższą wycieczkę górską - już 26-29 września. W zeszłym roku jesienią wędrowaliśmy połoninami na wysokich szczytach Bieszczad. W tym roku dla odmiany zapraszamy na wędrówkę malowniczymi dolinkami Beskidu Niskiego. Opustoszałe w wyniku brutalnej akcji „Wisła” żyzne niegdyś doliny, w których rozciągały się zasobne wsie, dziś kuszą ciszą, spokojem i coraz dzikszym wyglądem.

Jesień to świetna pora by się zapuścić w bezdroża Beskidu Niskiego. Kończy się rykowisko, wiec łatwo spotkać ogłupiałe po nim jelenie. Pokryte bukowymi lasami stoki gór powoli rudzieją, o wschodzie czy zachodzie słońca pokrywając się czerwoną łuną.

Na naszej wyprawie zaproponowaliśmy państwu trasy o średniej długości, ale jak na góry bardzo płaskie, bez ostrych podejść (co nie znaczy że wogle nie wejdziemy na żaden szczyt). Będą dostępne bez nadmiernego wysiłku nawet dla osób bez szczególnego przygotowania kondycyjnego oraz dzieci od lat 10-12. Dla chętnych zaś każdego dnia pojawia się opcja ich wydłużenia, czy też zaliczenia dodatkowego podejścia na jakąś ciut większą górę.

Po ubiegłorocznych doświadczeniach z Bieszczad (kto był to wie o czym piszę…) tym razem zdecydowaliśmy się na „cieplejsze”, a zarazem też bardzo klimatyczne miejsce noclegu…

Więcej informacji i zapisy poprzez zakładkę "Najbliższe Imprezy"


Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na wycieczkę Galicyjskim ...Poprzedni
Odwołany spływ WkrąNastępny

Koło PTTK nr 4 w Wesołej

Adres (korespondencyjny):
ul. Agawy 5, 05-077 Wesoła

E-mail: info@pttkwesola.pl

Konto:
PTTK Oddział Stołeczny Koło nr 4 w Wesołej
ul. Marszałkowska 115, Warszawa
BNP PARIBAS Bank Polska SA
Nr: 18 2030 0045 1110 0000 0238 7630